HAKKIMIZDA

Can Mekatronik, müşteri odaklı, verimli, yenilikçi bir şirket olarak 2009 yılı itibari ile elektronik kart dizgi ve kablo grubu üretimi faaliyetleri üzerine kurulmuştur. Yenilikçi hizmet anlayışımızla elektrik-elektronik, beyaz eşya, otomotiv, ısıtma-soğutma sektörlerinin kablo ağacı ve elektronik kart taleplerini karşılıyoruz.

Şirketimiz bünyesinde elektronik kart üretim hattı ile her türlü elektronik kartın SMD ve THT dizgisi IPC-A-610 standartlarına uygun şekilde prototip veya seri olarak yapılmaktadır. Üretimin yanı sıra elektronik komponent temini, PCB yapımı, Çelik elek yapımı, 3D printer çıktısı, PCB çizimi ve yazılım konularında da destek vermekteyiz.

Fiyat-performans açısından müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet anlayışını en makul fiyatlarla sunmaktayız.

Kablo Gruplama ve SMD Dizgi sektörlerinde her geçen gün değişen ve gelişen piyasa taleplerini yakından takip ediyor ve müşteri ihtiyaçlarına her zaman cevap verebilme yetkinliğini önceliyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını yerine getirerek siz değerli müşterilerimize ürün ve hizmet konusunda destek vermekten gurur duyarız.

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

“Dünyaya İlham Ver, Geleceği Şekillendir.”

Yenilikçi teknoloji ve ürünler sayesinde zengin dijital deneyimlerle dolu daha iyi bir dünya yaratma konusundaki taahüdümüzün temelini oluşturuyor.

Vizyonun amacı, sevilen bir marka, yenilikçi bir şirket ve hayranlık duyulan bir firma olmaktır. Bunun için çabalarımızı yaratıcılığa ve inovasyona, ortaklarımızla paylaşılan değerlere ve harika insanlarımıza ithaf ediyoruz.

İnovasyon ve en uygun operasyon tutkusuyla dünyanın en iyi ürün ve hizmetlerini sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

İnsanların yaşamlarını zenginleştiren ve yeni bir gelecek yaratarak sosyal refaha katkıda bulunan yenilikçi teknolojiler, ürünler ve tasarımlarıyla dünyaya ilham vermektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ Gereği;

  • Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en kaliteli hizmeti zamanında ve en uygun şartlarda sağlamayı,
  • Müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak ürün çeşitliliğimizi sürekli geliştirmeyi,
  • Çalışanlarımızın performanslarını üst düzeyde tutarak kaliteli üretimi sürdürmeyi,
  • Tedarikçilerimiz ile ilişkilerimizi üst seviyede tutarak hizmet kalitesini sürekli olarak yükseltmeyi,
  • Üretimimizi gerçekleştirirken çevreye saygılı olmayı,
Taahhüt ediyoruz.

EOS Peyzaj, Bahçe Düzenleme ve Bakım Hizmetleri İzmir
Tüm Hakları Saklıdır ©

İletişim

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres

  • 235 sokak No: 74/A Hatay, 35150 Karabağlar/İzmir, Türkiye